אודות - דפוס ברעם
parallax background

צוות מיומן ומקצועי מלווה את העבודה מרגע קבלת הקבצים עד למשלוח המוצר המוגמר, בהקפדה על איכות, תשומת לב לצבעים לגימורים - והכל תוך קשר רצוף עם הלקוח. 

דפוס ברעם משתמש במיטב הטכנולוגיות על מנת להביא לכם את המוצר המודפס האיכותי והמדויק ביותר

דפוס ברעם ממוקם בקיבוץ ברעם שבהרי הגליל העליון. הדפוס הוקם לפני כ- 30 שנה. לאורך השנים דפוס ברעם התרחב בדגש על פיתוח דפוס דיגיטאלי וסטודיו לעיצוב, הנותנים פתרון כולל החל משלב הרעיון ועד לביצוע הפקת המוצר המוגמר.
דפוס ברעם פועל בשיטת one-stop-shopומתמחה בהדפסת מגוון מוצרים רחב וייחודי באיכותו. במחלקת העיצוב של דפוס ברעם צוות מעצבים גרפים הנותנים פתרונות עיצוב וגרפיקה מקצועיים ומסייעים בגיבוש חזונו של הלקוח מתחילת הפרויקט ועד סיומו כולל מיתוג ובניית מערך מוצרים ייחודי.
דפוס ברעם מעניק שירות ללקוחות מגוונים החל מהשוק הפרטי, דרך סטודיו של מעצבים, ארגונים גדולים, מפעלי תעשייה, רשויות ומועצות, מוסדות חינוך ומוסדות להשכלה גבוהה.

החזון שלנו:

החזון בדפוס הוא לעבוד בסביבה טכנולוגית מתקדמת ועתירת ידע הנותנת פתרונות דפוס ייחודיים ואיכותיים ולממש את הפוטנציאל הטמון בענף הדפוס והשבחות הנייר.

ערכים:

דפוס ברעם עובד במקצועיות, אמינות, תודעת שרות גבוהה, עמידה על זמנים, הקפדה על איכות המוצר ללא פשרות ומתן יחס אישי ומחירים הוגנים לכל לקוח. אנו מאמינים בפיתוח צוות יעיל ומקצועי תוך כדי פיתוח סביבת עבודה מכבדת ותומכת השומרת על בטיחות העובדים.

צוות דפוס ברעם משקיע מאמצים בפיתוח וביסוס קשרי אמון יציבים עם לקוחותיו ובמחויבות לאחריות סביבתית וחברתית.

ייעוד:

יעודנו הוא להעניק ללקוחותינו שירותי דפוס מעולים החל משלב הייעוץ וגיבוש הרעיון וכלה בשלב הייצור ועד לשלב אספקת המוצר המוגמר, תוך שמירה על מובילות וחדשנות בתחום הדפוס המתפתח.

 


יש לכם שאלות? רעיון?
צריכים הצעת מחיר?

דפוס ברעם כאן בשבילכם..  השאירו פרטיכם ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בקרוב: 

צרו קשר